W moim gabinecie ginekologicznym, kobiety w każdym wieku, otrzymają kompleksowa pomoc. Bez względu na to czy jest to pierwsza wizyta czy nie, zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę, by każda pacjentka czuła się bezpiecznie i komfortowo. Do każdej z Pań podchodzę w sposób indywidualny, w razie potrzeby dokładnie wyjaśniam i udzielam konkretnych rad, a to ze względu na to, że chciałbym, aby wszystkie moje pacjentki darzyły mnie zaufaniem i traktowały wizytę u ginekologa jako spotkanie ze specjalistą, a nie jako krępujacy obowiązek.

Zajmuję się przede wszystkim:

– diagnostyką i leczeniem niepłodności,

– zachowawczym leczeniem chorób kobiecych,

– wykonywaniem kolposkopii,

– dobieraniem odpowiedniej antykoncepcji,

– badaniami profilaktycznymi,

– leczeniem nadżerek,

– problemami okresu klimakterium.

DIAGNOSTYKA I LECZENIE NIEPŁODNOŚCI

Z najnowszych badań wynika, że w Polsce około 14-20% par styka się z problemem niepłodności. Ze względu na to, że problem ten może leżeć w równej mierze zarówno po stronie kobiety, jak i mężczyzny, a nawet u obojga partnerów jednocześnie, badaniami obejmowane są zawsze obie osoby.

CHOROBY KOBIECE – LECZENIE

Każdego dnia wszyscy narażeni jesteśmy na kontakty z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Oczywiście nie zawsze kończy się to infekcją, ponieważ nie pozwalają na to nasze mechanizmy obronne, które mogą jednak zostać osłabione w przypadku: korzystania z brudnego basenu, nadmiernego stresu, przyjmowania antybiotyków, czy noszenia zbyt obcisłej bielizny. Naraża to kobiety na wystąpienie różnego rodzaju stanów zapalnych, do których zlikwidowania konieczne jest przyjęcie odpowiednich leków.

Bardzo czestym problemem wśród kobiet jest również zaburzenie miesiączkowania, które polegać może na występowaniu krwawień:

– nieregularnych,

– dodatkowych (pojawiających się pomiedzy cyklami),

– zbyt obfitych.

KOLPOSKOPIA

Badanie to polega na użyciu optycznego urządzenia w celu dokładnego obejrzenia szyjki macicy, pochwy oraz sromu. Pozwala to na wykrycie przedklinicznych postaci raka szyjki macicy.

ANTYKONCEPCJA

Ze względu na to, że każdy organizm znacznie różni się od siebie, a metod antykoncepcji jest naprawdę wiele, aby wybrać najodpowiedniejsza z nich, najlepiej jest poradzić się specjalisty.

BADANIA PROFILAKTYCZNE

Należy do nich przede wszystkim badanie cytologiczne oraz te pozwalajace na zapobieganie chorobom gruczołu piersiowego, czyli ultrasonografia i mammografia.

PROFILAKTYKA RAKA SZYJKI

Istnieje możliwość zakupienia szczepionek przeciwko HPV oraz zaszczepienia się.

LECZENIE NADŻEREK

Wykonywane jest ono bardzo szybką i bezbolesną metodą tzw. krioterapią.

OKRES KLIMAKTERIUM

Niedobór hormonów jajnikowych w tym okresie może powodować naprawdę wiele dolegliwości. Aby im zapobiec, stosuje się hormonalną terapię zastępczą.

Jeżeli potrzebują Państwo porady ginekologa, zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Mój gabinet łatwo jest również odnaleźć w internecie. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki jedną z fraz:

– ginekolog Warszawa,

– gabinet ginekologiczny Warszawa,

– ginekolog Mokotów.