Lekarz Ginekolog

Specjalista
Ginekolog-Położnik
Cezary Wołyński

Leczenie nadżerek

Leczenie chorób ginekologicznych i chirurgia ginekologiczna

Nasz gabinet został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu mamy możliwość szybkiego i skutecznego zdiagnozowania różnych chorób u naszych pacjentek. Po obszernym wywiadzie lekarza z pacjentką i szczegółowych badaniach, w przypadku różnego rodzaju schorzeń i przypadłości związanych z żeńskimi narządami płciowymi wykonywane są w naszym gabinecie zabiegi z zakresu chirurgii ginekologicznej.

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu możemy przeprowadzać: tradycyjne operacje chirurgiczne, operacje wykonywane metodą laparoskopową, bez rozcinania jamy brzusznej, a także operacje wykonywane metodą histeroskopową. Ponadto, dbamy o zdrowie pacjentek skutecznie usuwając polipy endometrialne, mięśniaki macicy oraz wykonując plastykę pochwy (sromu i krocza). 

Podczas wykonywanych zabiegów dbamy o to, aby maksymalnie zminimalizować odczuwanie bólu i dyskomfortu. Nasze pacjentki mogą liczyć na szybką i fachową pomoc w leczeniu różnych chorób, a także w poprawie komfortu ich życia. Do każdej pacjentki podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, aby czuła się bezpiecznie podczas każdej wizyty czy zabiegu.

LAPAROSKOPIA

LAPAROTOMIA

OPERACJE POCHWOWE

HISTEROSKOPIA

PESSAROTERAPIA

Sposób leczenia zachowawczego nietrzymania moczu, obniżania i wypadania narządu rodnego. Zastosowanie wkładek dopochwowych o różnym kształcie i wielkości pozwala na uniknięcie zabiegu operacyjnego. Metoda ta może być zastosowana również u pacjentek, u których przeprowadzenie zabiegu operacyjnego jest niemożliwe, ze względów ogólnozdrowotnych.

Kompleksowa diagnostyka lekarska

Każda kobieta powinna wykonywać badania ginekologiczne w sposób regularny. Należy jednak postawić na miejsce, w którym pracują najlepsi specjaliści na najnowocześniejszym sprzęcie. Nasz gabinet stanowi gwarancję właśnie takiego połączenia – ogromnego doświadczenia oraz najbardziej innowacyjnego sprzętu.

Zachęcamy nie tylko do wykonywania systematycznych, kompleksowych badań, ale również zabiegów plastycznych, dzięki którym Panie odzyskują pewność siebie. W naszym gabinecie możesz liczyć na fachową diagnostykę lekarską i odpowiednie prowadzenie ciąży aż do momentu porodu. Oferujemy również pomoc w zakresie problemów z nietrzymaniem moczu lub z obniżaniem i wypadaniem narządu rodnego, poprzez zaproponowanie zastosowania wkładek dopochwowych, które pozwalają na uniknięcie zabiegu operacyjnego.